عشق....

عشق مرگ نیست زندگی است .

سخت نیست عین سادگی است.

عشق عاشقانه های باد و گندم است.

اولین پناهگاه کودکی و آخرین پناهگاه آدم است.

زندگی زیباست حتی اگر کور باشی...

خوش آهنگ است,حتی اگر کر باشی...

مسحور کننده است, حتی اگر فلج باشی...

اما بی ارزش است, اگر ثانیه ای عاشق نباشی...

اگر می بینی کسی به روی تو لبخند نمی زند علت را در لبان فرو بسته

خودت جستجو کن.

 

/ 152 نظر / 62 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Love Barren عشق بی ثمر✅

گرمای تنت ارزانیه همان لاشخورها … من سرمای تنهایی ام را به گرمای هوست ترجیح میدهم …

Love Barren عشق بی ثمر✅

در خواب هم راحتم نمی گذاری ، بی خبر می آیی ، صدایم می کنی … تا چشم باز میکنم ، باز نیستی !

Love Barren عشق بی ثمر✅

افتــــــادم ... بسان آن برگ زرد ، که درخت از حضورش خسته شد سقوط من از زردی نبود سبز بودم وگرم ، که آفت زده شدم و ... افتـــــادم ...

مريم

چه عكس نااااااااااااااازي آخي... ياد كوچيكيه خودمون افتادم

مريم

آخه اون موقع ها اينقدر ساخت و ساز نشده بود فضاي باز بيشتري اطرافمون بود و رنگين كمون و كامل ميديديم [رویا]

سوخته دل

من کاملا خسته ام ، از مردان پیری که جنگ میپرورند ... و برای جوانانی که در آن کشته می شوند ..!؟ "جورج مک گاورن"

EleNaA

درد داره!!!!! موقعی که هنوزم دوستش داری اما نبايد به روی خودت بياری....موقعی که ميخوای مثل قبل شی اما نميشه...موقعی که ياد کاراش ميوفتی و يه لبخند مياد گوشه لبت.....موقعی که نميدونی کجای زندگيشی....موقعی که اون برات جذاب ترينه.....موقعی که بايد ازش ناراحت باشی اما نميتونی....موقعی که ميدونی بهت زنگ نميزنه اما با شنيدن صداي هر زنگ تلفني نفست بند مياد ...... موقعي که بهش نياز داري ولي نيست .....

سوخته دل

من مدت‌هاست در تاریخ می‌گردم ... تا انسان‌هایی را که خوب مُرده‌اند ، بیابم ... و مردن‌هایی سخت زیبا و پرشکوه یافته‌ام ... بی‌شک آنهایی که می‌دانند چگونه باید مُرد ... می‌دانسته‌اند که چگونه باید زیست ..... "دکتر شریعتی"

(●̮̮̃•) دختـــッـــر آسمانی (●̮̮̃•)

یه ادم هایی تو دنیا هستنـــــ ... که وقتی باهاشون هستی احســاس میکنی خودتی!! آغوششون امن ترین جای دنیاستـــــ !! بودن باهاشون بهترین لحظات دنیاستـــــ !! این ادم ها کمـــ هستنــــ .. ولی هستنــــــ !!

(●̮̮̃•) دختـــッـــر آسمانی (●̮̮̃•)

خسرو شکیبایی چه زیبا گفت : تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مندش کردی مسئولی... مسئولی در برابر اشکهایش..در برابر غمهایش...در برابر تنهاییش... اگر روزی فراموشش کردی دنیا به یادت خواهد اورد... گاهی باید نبخشید کسی را که بارها اورا بخشیدی و نفهمید... تا این بار در ارزوی بخشش تو باشد...! گاهی نباید صبر کرد..باید رها کرد و رفت... تا بدانند که اگر ماندی رفتن را بلد بوده ای...! گاهی بر سر کارهایی که برای دیگران انجام میدهی باید منت گذاشت... تا ان را کم اهمیت ندانند...! گاهی باید بد بود برای کسی که فرق خوب بودنت را نمی داند...! وگاهی باید به ادم ها از دست دادن را متذکر شد... ادم ها همیشه نمی مانند... یک جا در را باز می کنند و برای همیشه میروند... گاهی یک نفر..با نفسهایش..با نگاهش..با کلامش..با وجودش..با بودنش.. بهشتی میسازد از این دنیا برایت... که دیگر بدون او بهشت واقعی را هم نمیخواهی!!!